Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur
Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur
Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur
Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur
Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur
Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur
Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur
Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur

Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur

ID Produktu 69979
764,90 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Rozmiar
shipping.png
delivery.pngDarmowa dostawa Więcej
100dni.png30 dniowe prawo zwrotu Więcej
W innym sklepie jest taniej
Negocjuj cenę!
Jeżeli ten produkt możesz kupić w innym sklepie w lepszej cenie skontaktuj się z nami. Postaramy się wyrównać cenę!
Zamów ten produkt telefonicznie
lub wynegocjuj korzystniejszą cenę

Christian Lacroix to francuski dom mody założony w 1987 roku przez projektanta o tym samym nazwisku, który szybko zyskał międzynarodową sławę dzięki wyjątkowym, ekspresyjnym i pełnym barw projektom. Marka ta wyróżnia się nie tylko oryginalną odzieżą haute couture, ale także unikalnymi kolekcjami tekstyliów domowych, takich jak poduszki dekoracyjne, pościele, dywany czy porcelana, które zachwycają bogactwem wzorów, intensywnymi kolorami i ręcznym wykonaniem. Produkty Christian Lacroix to synonim luksusu, kreatywności i maksymalizmu – wprowadzają do wnętrz odrobinę teatralności i artystycznej energii, a jednocześnie są znakiem rozpoznawczym dla osób ceniących niepowtarzalny styl i najwyższą jakość.

W kolekcjach Christian Lacroix znajdziesz zarówno odważne, geometryczne wzory, jak i motywy inspirowane florą, fauną oraz sztuką, które nadają każdemu wnętrzu indywidualny charakter. Produkty tej marki to nie tylko funkcjonalne dodatki, ale przede wszystkim prawdziwe dzieła sztuki, które podkreślają wyjątkowość aranżacji i są wyrazem dobrego smaku oraz zamiłowania do piękna.

Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur – luksusowy akcent do odważnych wnętrz

Wyrazisty wzór inspirowany tradycją i nowoczesnością

Poduszka dekoracyjna Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur to połączenie najwyższej jakości materiałów z oryginalnym, graficznym wzorem ikat w stylu chevron. Inspirowana jednym z kultowych symboli Maison Lacroix, poduszka wyróżnia się wielokolorowym, pasiastym motywem, który nadaje wnętrzom charakteru i świeżości. To idealny wybór dla osób, które pragną wprowadzić do swojego domu odważny, artystyczny element dekoracyjny.

Materiały i wykonanie na najwyższym poziomie

Produkt wykonano z miękkiego, luksusowego aksamitu, który jest przyjemny w dotyku i trwały. Dwustronna konstrukcja pozwala na zmianę aranżacji – z jednej strony znajduje się efektowny wzór, z drugiej gładka bawełniana satyna w odcieniu azuru. Rozmiar poduszki to 30x60 cm, co sprawia, że doskonale sprawdzi się na kanapie, fotelu czy łóżku.

Designerski dodatek do każdego wnętrza

Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur to poduszka, która łączy w sobie elegancję, artystyczną ekspresję i funkcjonalność. Doskonale wpisuje się w nowoczesne, eklektyczne aranżacje, a także wnętrza z nutą egzotyki i luksusu. To doskonały sposób na podkreślenie indywidualnego stylu i wprowadzenie do przestrzeni wyjątkowego klimatu.

Wprowadź do swojego domu odrobinę francuskiego szyku z poduszką Christian Lacroix Jaipur Stripe Azur!

Dostępne rozmiary:

  • 30x60 cm

Skład: 100% bawełna

Wypełnienie: 100% kacze pierze

Konserwacja: Czyścić chemicznie.

Producent: Christian Lacroix

Parametry produktu
Kod producenta
30x60.5051001680857
Dominujący kolor
Wielokolorowy
Skład
Bawełna standardowaWięcej

Przeglądasz produkty bawełniane, które charakteryzują się miękkością i delikatnością w dotyku.

Wzór
Designerski
Informacja o bezpieczeństwie
Bezpieczeństwo i utylizacjaWięcej

Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem. Podczas czyszczenia lub konserwowania produktu należy postępować zgodnie z wytycznymi na etykiecie lub metce. Produkt nie nadaje się do spożycia. Produkt należy trzymać z daleka od ognia.
W celu utylizacji produktu należy: 1) przekazać produkt innej osobie 2) przekazać produkt organizacji charytatywnej 3) przekazać produkt do punktu z używanymi rzeczami 4) przekazać produkt do centrum recyclingu 5) przekazać produkt do centrum utylizacji 6) przekazać produkt firmie Made By Mateusz Perzyna (celem przekazania produktu przez Made By Mateusz Perzyna organizacji charytatywnej lub do centrum recyclingu).

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel