Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dla kogo są poduszki antyalergiczne?

W naszych czasach zmuszeni jesteśmy zmagać się z wieloma schorzeniami, które jeszcze 50-100 lat temu nie występowały w ogóle albo ich nasilenie było znacznie mniejsze niż w chwili obecnej. Wiele mówi się o chorobach cywilizacyjnych. Jedną z nich są wszelkiego rodzaju alergie. Badacze nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, skąd się biorą alergie i kto jest na nie najbardziej narażony. Największe prawdopodobieństwo zachorowania na alergię jest w rodzinach, w których jedno lub oboje rodziców ma na coś uczulenie. Alergenem może być zaś wszystko – począwszy od pyłków roślin, aż po składniki pokarmowe. Wiele osób uczulonych jest na roztocza i kurz, których w domu jest bardzo wiele. Trzeba często prać i czyścić wszystkie elementy w domu, aby był on sterylnie czysty i nie narażał alergików na przykre konsekwencje zdrowotne. Alergicy powinni we wszechstronny sposób dbać o swoje zdrowie. Dla tej coraz większej grupy klientów adresowane są poduszki antyalergiczne ze sklepu internetowego podpierzyna.com.

poduszki antyalergiczne

Dla wszystkich tych osób, które zmagają się ze wszelkiego rodzaju alergiami – kontaktowymi i wziewnymi, poduszki antyalergiczne będą najlepszym wyborem. Będą zapewniały wygodny, zdrowy sen dla osób dorosłych i dzieci, które również mogą przecież zmagać się z alergią. Najbardziej poduszki antyalergiczne ze sklepu internetowego podpierzyna.com są polecane dla osób, które uczulone są na kurz i roztocza. Kontakt z tymi mikroorganizmami mógłby spowodować u nich silną reakcję alergiczną. Niejednokrotnie kurz i roztocza zadomawiają się w naszej pościeli, przez co każdej nocy jesteśmy atakowani przez alergen, którego powinniśmy nade wszystko unikać. Poduszki alergiczne udaremniają ryzyko zadomowienia się w nich roztoczy i kurzu, dlatego też stają się przyjazne dla skóry i całego organizmu człowieka – alergika.

Z czego wykonane są poduszki antyalergiczne?

Poduszki antyalergiczne dostępne w sklepie podpierzyna.com wykonane zostały z różnych materiałów, które nie uczulają pacjentów. Zdrowotne właściwości takich poduszek zostały potwierdzone na drodze badań.

W sklepie podpierzyna.com możemy nabyć między innymi poduszki antyalergiczne syntetyczne, wypełnione włóknem kulkowym, który na długo zachowuje swoją puszystość. Takie poduszki są łatwe w pielęgnacji i zdrowe dla każdego użytkownika. Zapewniają solidne wsparcie dla głowy i karku. Ich poszewka uszyta została z uszlachetnionej tkaniny plamoodpornej, gwarantującej optymalną cyrkulację powietrza i natychmiastowe odprowadzanie wilgoci. Wypełnienie poduszki syntetycznej może zostać w dowolny sposób zmniejszone, bowiem poduszka zapinana jest na zamek błyskawiczny. Poduszki są pikowane, uszyte ze 100% bawełny w kolorze bieli naturalnej.

Innym, nie mniej dobrym wyborem dla alergików będą poduszki z serii Anti-Stress, pokryte w całości nićmi węglowymi, odpowiedzialnymi za wychwytywanie i rozpraszanie ładunków elektrostatycznych, kumulujących się w ciele człowieka. Poduszki Anti-Stress zaliczane są do kategorii poduszek antyalergicznych i poleca się je wszystkim osobom mającym dolegliwości uczuleniowe. Wierzchnia warstwa poduszki wykonana jest z tkaniny pikowanej, trójwarstwowej, o wysokiej wytrzymałości. Wypełnieniem zaś jest granulat poliestrowy.

Polecane

pixel