Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty, wymiany i reklamacje

 

Wymiany i Zwroty

 

Na wymianę lub zwrot towaru masz aż 100 dni od momentu otrzymania przesyłki (14 dni z tytułu ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, które opisujemy w regulaminie i 86 dni z tytułu naszego programu jakości: "Zawsze frontem do Klienta")

Nie musisz nawet podawać powodu zwrotu, chociaż będziemy wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.

Krok po kroku - jak wymienić lub zwrócić produkt?

 1. Zwracany / wymieniany towar powinien być nowy, bez oznak użytkowania. Będziemy wdzięczni jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.
 2. Do przesyłki dołączyliśmy "Formularz wymiany / zwrotu" – wypełnij go dokładnie. Jeżeli nie posiadasz formularza to pobierz go z naszej strony (pobierz, format PDF).
 3. Zapakuj produkty wraz z formularzem i paragonem (lub fakturą) i odeślij na adres: PODPIERZYNĄ, ul. Bagienna 11, 15-166 Białystok lub skontaktuj się z obsługą sklepu w celu zorganizowania odbioru paczki przez naszego kuriera
 4. Po otrzymaniu przesyłki - możliwie najszybciej zwrócimy Ci pieniądze. W przypadku wymiany rozliczymy różnicę wpłat i wyślemy nowe produkty.

Reklamacje

 

Krok po kroku - jak zareklamować produkt?

 1. Zaloguj się na stronie sklepu, wybierz opcję zgłoszenia reklamacji i wydrukuj dokument zgłoszenia oraz etykietkę z adresem. 
 2. Zapakuj produkty wraz z formularzem i paragonem (lub fakturą) i odeślij na adres: PODPIERZYNĄ, ul. Bagienna 11, 15-166 Białystok
 3. Reklamacje rozpatrywane są najczęściej w ciągu 7 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji - towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) - zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

Pamiętaj:

 • Nie zapomnij dołączyć do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT) i podpisanego formularza zwrotu. Zwroty bez podpisu klienta nie będą przyjmowane.
 • Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.
 • Pamiętaj, że możemy zorganizować odbiór zwracanych towarów i przysłać po nie kuriera. Jeżeli jednak chcesz samodzielnie wysłać do nas zwracane produkty skorzystaj z przesyłek, które można monitorować.
pixel