Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Gdyby założyciel PODPIERZYNĄ miał na nazwisko Kowalski albo Nowak, a swoje zainteresowania ukierunkował w kierunku motoryzacji lub informatyki to zapewne nigdy nie mielibyście okazji odwiedzić naszego sklepu. Na szczęście stało się inaczej, a sam Mateusz Perzyna zrobił użytek ze swojego jakże pasującego do branży tekstylnej nazwiska i postanowił zawalczyć o nasz komfort i wygodę.

 

Firma początkowo zajmująca się handlem w dużej mierze artykułami od polskich producentów bardzo szybko otworzyła się również na towary zza granicy, dzięki czemu oferta stawała się coraz szersza. Branżowe nagrody i wyróżnienia, między innymi „e-Gazela Biznesu” tylko motywowały nas do dalszej ciężkiej pracy. Kontakty nawiązywane podczas spotkań na targach tekstylnych przynosiły owoce w postaci współpracy z kolejnymi markami. Dziś odwiedzając nasz sklep możecie znaleźć produkty czołowych światowych producentów jak: Valeron, Bovi, Dauny, Svad DoniBlumarine czy Graccioza. Poza tym miłośnicy wyjątkowego designu i jakości na najwyższym poziomie docenią także kolekcje od Antlio, JVR Tejidos, Blanc Des Vosges, EssixAlexandre Turpault czy Estella. Łącznie dostępnych mamy blisko 13 tysięcy produktów od ponad setki producentów z całego świata i może zabrzmi to nieskromnie, ale z pewnością mamy najszerszą ofertę w Polsce.

 

Wasza dotychczasowa poduszka nie jest już tak wygodna jak kiedyś? A może zmieniacie wystrój swojego domu i brakuje Wam jeszcze kilku elementów wyposażenia? Karolina, Mateusz, Jakub, Kamil, Tomasz i Piotr zadbają o satysfakcjonującą obsługę i zaoferują fachową pomoc na każdym kroku. Dzwońcie, piszcie, odwiedzajcie nas w Białymstoku, czekamy :)

 

 

Życzymy udanych zakupów

pixel