Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

poduszki puchowe

( ilość produktów: 71 )

Miękkie, sprężyste i zapewniające dobrą cyrkulację powietrza – to podstawowe cechy, którymi odznaczają się poduszki puchowe dostępne w asortymencie naszego salonu. Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów wpływa na to, że powierzchnia nie ulega odkształceniom. Niezmienna struktura wypełnienia zachowana jest przez długi czas, co czyni zakup ekonomicznym. Surowiec stosowany do wkładu pochodzi od sprawdzonych, cenionych producentów i gwarantuje bezpieczny, zdrowy i wygodny sen.

Poduszka puchowa w trosce o komfort snu

Poszukując idealnej poduszki dla siebie, można wybierać w produktach o rozmaitych wymiarach i różnym stopniu twardości – w zależności od masy wypełnienia. Większość modeli obszytych jest wysokogatunkową bawełną, do nabycia są również poszycia z jedwabiu. W ofercie sklepu znajdują się poduszki z puchem i piórami gęsimi lub kaczymi. Doskonałe podparcie i ułożenie szyi, i głowy dzięki naturalnemu, sprężystemu wsadowi, zapewni komfortowy wypoczynek w wygodnej pozycji. Głowa się nie zapada, a układa w pozycji na równi z kręgosłupem. Optymalne podparcie ciała sprzyja regeneracji organizmu.

Ekologiczne i wygodne poduszki

Klienci, którzy decydują się na naturalne wypełnienie poduszek, cenią fakt, że to produkt na lata. Gęstość splotu tkaniny poszycia zapewnia higienę. Pióra nie wydostają się na zewnątrz, a do środka nie wnika kurz, ani inne zanieczyszczenia. Poduszka puchowa sprzyja odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Surowiec pochodzący od zwierząt wykazuje właściwości termoregulacyjne, dlatego polecany jest niezależnie od temperatury otoczenia. Oddychająca powierzchnia sprawdzi się o każdej porze roku, a higroskopijny wsad będzie odprowadzał wilgoć. Dzięki wyposażeniu sypialni w akcesoria z Podpierzyną sen zyskuje nową, lepszą jakość. Przygotowany przez wyczyszczenie i odpylenie bezzapachowy wsad puchowy jest przeznaczony również dla osób wrażliwych. Miękka, chłonna i ciepła poduszka otula głowę i pomaga w pełni się zrelaksować. Wietrzenie, suszenie i odpowiednie czyszczenie produktów pozwoli na higieniczne użytkowanie przez lata.

pixel