Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dywany z Polski - Carpet Decor

2020-03-04
Dywany z Polski - Carpet Decor


W ofercie naszego sklepu znajdziecie ponad 250 różnych modeli dywanów, z czego blisko połowa pochodzi od jednego tylko producenta! Domyślacie się o jaką markę chodzi? Mowa oczywiście o Carpet Decor, marki której założycielem jest łomżyńska firma Fargotex Group. Przedsiębiorstwo przez ponad dwadzieścia lat swojej działalności osiągnęło spektakularny sukces, stając się jednym z czołowych dostawców tkanin meblowych w Polsce. Jak to się stało, że mała firma z powiatowego miasta stała się aż tak silnym graczem na rynku sprzedaży dywanów? Z pewnością śmiałość w podejmowaniu odważnych decyzji i otwartość na nowe pomysły zbudowały tę ugruntowaną pozycję w branży.Siedziba firmy Fargotex w Łomży

Chociaż firma funkcjonuje od 1999 roku, to dopiero w 2016 roku podjęte zostały decyzje o rozpoczęciu projektu Carpet Decor. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę, a same dywany w dużej części przyczyniają się obecnie do pozyskania kolejnych zadowolonych klientów. Z pewnością docenili oni najwyższej jakości tkaniny, modny design i perfekcyjne wykonanie. Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie pełni pasji ludzie zaangażowani w cały proces powstania każdego z dywanów.

Marka dystrybuuje swoje dywany w całym kraju w ponad 260 sklepach w największych miastach w całym kraju. Wszystkie produkty podzielone są na trzy główne kolekcje:
  • Dywany łatwoczyszczące –  wykonane z zastosowaniem specjalnej technologii ochrony tkaniny, która umożliwia łatwe i skuteczne usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń bez jakichkolwiek uszkodzeń. Poza tym technologia ta skutecznie utrudnia wchłanianie płynnych substancji, pozostawiając krople na powierzchni materiału.


  • Dywany ręcznie tkane – znajdziemy tu prawdziwe działa sztuki, które powstały z myślą o ludziach wymagających od dywanu czegoś więcej. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają przede wszystkim swojemu pochodzeniu i materiałom takim jak wiskoza czy wysokogatunkowa wełna. Idealnie sprawdzą się wielu różnych stylizacjach.


  • Dywany zaprojektowane przez Macieja Zienia – kolekcja „Stone” powstała z inspiracji różnego rodzaju skałami, między innymi marmurem czy bazaltem. W uzyskaniu wzorów pomogło wykorzystanie specjalnych nici szenilowych, które swoim kolorem nawiązują do barw ziemi. Ciekawym smaczkiem tej kolekcji wydają się być również dywany z motywem skarabeusza.


Dywan ręcznie tkany Carpet Decor Tere Light GraySama marka jak i poszczególne tkaniny były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez branżowe instytucje i czasopisma. Przyznano im również certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100, potwierdzający nieszkodliwość substancji wykorzystanych w produkcji. W 2018 roku Fargotex został odznaczony Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Centre Club.

Życzymy naszemu partnerowi wielu dalszych sukcesów i podboju kolejnych rynków. Mamy nadzieję, że o dywanach Carpet Decor w najbliższym czasie zrobi się naprawę głośno i zdobędą one uznanie ludzi z całego świata!


Polecane

pixel