Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolekcja Curt Bauer 2022

2022-01-31
Kolekcja Curt Bauer 2022

Tegoroczna kolekcja Pure wiosna/lato inspirowana jest nadmorskim krajobrazem Niemiec. Niemal w każdej nowości znajdziemy element nawiązujący do natury, która wkracza do naszych wnętrz. Będzie ona z pewnością idealnym wsparciem dla klimatu, który powinien panować w każdej sypialni. Kilka premier pojawiło się też w luksusowej serii High Classic, którą wyróżnia bogate wzornictwo oraz nacisk na wysokiej jakości wykończenie każdego najmniejszego detalu.

 

Co nowego? 

Na pierwszy ogień niech pójdą pościele Arrezo z klasycznym wzorem w romby w trzech wersjach kolorystycznych, których dużą zaletą jest to, że można je mieszać kolorystycznie tworząc przy tym ciekawe kompozycje. Nowością jest także występująca w dwóch wersjach kolorystycznych pościel Shirley z niezwykle starannie wykonanym wzorem. Pościele GraccieCherry z pięknymi kwiatowymi wzorami będą świetnym wyborem jeśli chodzi przygotowanie wiosennego wystroju w sypialni. Dla zauroczonych tego typu wzorami Curt Bauer przygotował też szlafroki! Model Silence z błyszczącym, falistym wzorem nawiązującym do morskich fal pozwoli wnieść do sypialni mnóstwo spokoju i poczucie bezpieczeństwa. Kolejną nowość, czyli pościel Heaven przestawia niebo, na którym unoszą się ptaki, z kolei model Harmony pozwoli Ci wypoczywać wśród bujnie kwitnących traw i kwiatów przy brzegu jeziora. Dodatkowo dotychczasową ofertę pościelową wzbogaciły nowe wersje kolorystyczne modeli UniComo oraz Ferrara. Z pewnością będziecie zaskoczeni nowymi odsłonami tekstyliów z serii Johanne oraz Tender. Pojawił się też nowy pled Basic w kolorze Amber a także nowy kolor obrusa Gent!

 

Zrównoważony rozwój

W Curt Bauer kwestia dbania o naturalne środowisko jest niezwykle istotna. W tym celu niemiecki producent diametralnie ograniczył wykorzystywanie surowców nieodnawialnych, odchodzi też od zupełnie od nienaturalnych barwników i materiałów stawiając przy tym na bardziej ekologiczne rozwiązania. Możemy być pewni, że zarządzający marką będącą w rękach już piątego pokolenia rodziny pierwszego właściciela wiedzą o czym mówią. Ale zrównoważony rozwój to nie tylko troska o środowisko, to również dbanie o odpowiednie warunki pracy i uczciwe wynagrodzenie zatrudnionych pracowników. Jakość trafiających do nas tekstyliów potwierdzają posiadane przez nie certyfikaty o pochodzeniu surowców, będące dowodem ich wysokiej jakości oraz sprzyjającym środowisku metodom produkcji. Klienci stale zaopatrujący się w pościele Curt Bauer z pewnością zauważyli różnicę w sposobie pakowania nowych kolekcji tekstyliów, plastikowe folie zastąpione zostały kartonowymi opakowaniami.

Curt Bauer już od blisko 140 lat jest jednym z czołowych niemieckich producentów i dystrybutorów luksusowej bielizny stołowej i pościelowej. Ogromna popularność i rozpoznawalność marki na całym świecie nie byłaby możliwa, gdyby nie korzystanie z najnowocześniejszych maszyn tkackich, na których powstają jedne z najpiękniejszych oferowanych przez nasz sklep artykułów.

Polecane

pixel