Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bovi

( ilość produktów: 54 )

Portugalski przedsiębiorca Francisco Vaz da Costa zawsze wierzył w wartości przekazane w jego rodzinie z pokolenia na pokolenie – dziedzictwo i doświadczenie. Gdy pewnego słonecznego dnia 1960 roku postanowił ziścić swoje marzenia nikt nie spodziewał się, że ponad pół wieku później jego produkty staną się znane na całym świecie jako synonimy wysokiej jakości i piękna tkwiącego w prostocie.

Początki nie należały do najłatwiejszych. Marka Bovi ograniczała się do kilku kolekcji ekskluzywnej bielizny stołowej i pościelowej. Przełom nastąpił w 1974 roku, gdy dzięki rosnącej popularności firma otworzyła nową linię produkcyjną. Dzięki niej zdobyła fundusze, które konsekwentnie inwestowała w najnowocześniejsze technologie. Pozwoliły one osiągnąć jeden z najwyższych poziomów jakości na świecie. Wraz ze wzrostem klasy tkanin szła odpowiedzialność społeczna i ekologiczna. Wszystkie wyroby Bovi wytwarzane są bez udziału szkodliwych dla człowieka i środowiska substancji chemicznych. Potwierdzają to prestiżowe certyfikaty Oeko-Tex® oraz REACH.

Dzisiaj dzieło Francisco Vaza da Costy kontynuowane jest przez jego synów - obecnych dyrektorów firmy. Dzięki nim najlepsze tkaniny północnej Portugalii pomagają tysiącom ludzi na całym świecie stworzyć od nowa wnętrza ich domów i mieszkań.

pixel