Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Esteban Paris

( ilość produktów: 123 )

Historia marki Esteban jest niczym bajka, która wydarzyła się naprawdę.  Jean-Max Estéban, elokwentny gawędziarz, entuzjasta lotnictwa i wynalazca zakochał się w pięknej, uwielbiającej perfumy aktorce.

Aby zdobyć jej serce, zaprojektował delikatnie zdobione totemy, które wypełnił zapachami drogocennych nut. Mówił, że chciał tym podzielić się z nią swoimi emocjami i pokazać jej nieskończoną poezję świata widzianego z góry. Razem udali się w podróż do Afryki, podczas której stworzyli kolekcję Teck & Tona. Zamknęli w niej esencję sztuki Czarnego Lądu,  wspomnienia czerwonych ścieżek Sahelu oraz  zapach przesiąkniętych przyprawami drewnianych domów.

Resztę tej opowieści naznaczyła seria niezliczonych spotkań i wielkich przyjaźni. Primrose Bordier, królowa kolorów, jeszcze bardziej upiększyła początkowe kolekcje i przekonała parę do dalszego rozwijania swoich kreacji.  Linia po linii, akcesorium po akcesorium, marka Esteban Paris na nowo odkrywała sztukę perfumiarza i rozwijała skrzydła. Dziś jej przesiąknięte poezją zapachy urzekają zmysły na wszystkich kontynentach świata.

pixel