Kolekcja Gold to prawdziwa mieszanka stylów. Charakteryzuje się pięknymi kolorami i zaskakującym wzornictwem.
W skład kompletu wchodzą:
- poszwa na kołdrę o rozmiarze 140x200, 160x200, lub 200x220
- 2 poszewki na poduszki o rozmiarze 70x80 (w przypadku rozmiaru 140x200 1 poszewka na poduszkę w rozmiarze 70x80)
Komplety pościeli wykonane są z satyny bawełnianej. Gęsty splot zapewnia duży komfort użytkowania i sprawia, że pościel jest delikatna i jedwabista w dotyku. Tkanina ta niezwykle dobrze znosi pranie, prasowanie i inne czynności związane z codziennym jej użytkowaniem. Dzięki jej odporności kolory Twojej pościeli będą intensywne, a jej rozmiar nie ulegnie zmianie.
Materiał: Satyna bawełniana, Skład: 100% bawełna
Wykończenie: Zamki błyskawiczne w całym komplecie, Etykieta pielęgnacyjna
Gramatura: 125 g/m2
Pielęgnacja: Pranie w temp. do 40°C
Przeglądasz produkty w odcieniach beżu.
Przeglądasz produkty bawełniane, które charakteryzują się miękkością i delikatnością w dotyku.
Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem. Podczas czyszczenia lub konserwowania produktu należy postępować zgodnie z wytycznymi na etykiecie lub metce. Produkt nie nadaje się do spożycia. Produkt należy trzymać z daleka od ognia.
W celu utylizacji produktu należy: 1) przekazać produkt innej osobie 2) przekazać produkt organizacji charytatywnej 3) przekazać produkt do punktu z używanymi rzeczami 4) przekazać produkt do centrum recyclingu 5) przekazać produkt do centrum utylizacji 6) przekazać produkt firmie Made By Mateusz Perzyna (celem przekazania produktu przez Made By Mateusz Perzyna organizacji charytatywnej lub do centrum recyclingu).