Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees
Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees
Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees
Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees
Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees
Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees
Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees
Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees

Ręcznik Sylvie Thiriez Les 7 Vallees

ID Produktu 14933
144,90 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Rozmiar
Frame_593.png
Zapłać za 30 dni (odroczona płatność)
i
shipping.png
delivery.pngDarmowa dostawa Więcej
100dni.png30 dniowe prawo zwrotu Więcej
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
W innym sklepie jest taniej
Negocjuj cenę!
Jeżeli ten produkt możesz kupić w innym sklepie w lepszej cenie skontaktuj się z nami. Postaramy się wyrównać cenę!
Zamów ten produkt telefonicznie
lub wynegocjuj korzystniejszą cenę

Stylowy haftowany ręcznik marki Sylvie Thiriez z serii Les 7 Vallees został ozdobiony motywem jelenia i wykończony elegancką szafranową plisą. Ręczniki zostały wykonane z gęstej i mięsistej bawełny. Bardzo łatwo się je pielęgnuje, oraz nie tracą koloru i wartości nawet po wielu latach użytkowania i prania. 


Dostępne w następujących rozmiarach:

- ręcznik mały 30x50,

- ręcznik średni 50x100,

- ręcznik duży 70x140,

- ręcznik duży 100x150


Skład: 100% bawełna 
Gramatura: 550g/m2

Parametry produktu
Dominujący kolor
Odcienie szarościWięcej

Przeglądasz produkty w odcieniach szarości.

Skład
Bawełna standardowaWięcej

Przeglądasz produkty bawełniane, które charakteryzują się miękkością i delikatnością w dotyku.

Wzór
Wzorzysty
Materiał
Frotte
Informacja o bezpieczeństwie
Bezpieczeństwo i utylizacjaWięcej

Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem. Podczas czyszczenia lub konserwowania produktu należy postępować zgodnie z wytycznymi na etykiecie lub metce. Produkt nie nadaje się do spożycia. Produkt należy trzymać z daleka od ognia.
W celu utylizacji produktu należy: 1) przekazać produkt innej osobie 2) przekazać produkt organizacji charytatywnej 3) przekazać produkt do punktu z używanymi rzeczami 4) przekazać produkt do centrum recyclingu 5) przekazać produkt do centrum utylizacji 6) przekazać produkt firmie Made By Mateusz Perzyna (celem przekazania produktu przez Made By Mateusz Perzyna organizacji charytatywnej lub do centrum recyclingu).

Podmiot odpowiedzialny na terenie UE
SAS TEXTILES ET CREATIONS PRODUCTIONWięcej
Adres: rue de la Lys 198Kod pocztowy: 59433Miasto: HALLUIN CEDEXKraj: FrancjaAdres email: bonjour@sylviethiriez.com
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel