Eleganckie i kolorowe wzory to kwintesencja marki Designers Guild. W ofercie firmy z Wielkiej Brytanii znajdziemy najlepsze z dostępnych na rynku materiałów wykorzystanych w niebanalny sposób. Wykwintne, kwiatowe wzory z pewnością wniosą ożywienie i radość do każdego pomieszczenia i wspaniale wkomponują się stylistykę wielu pomieszczeń. Na tym oczywiście nie koniec zalet, produkty Designers Guild to także wysoka jakość wykonania, trwałość, a także przyjemne doznania dla ciała.
Pościel Delahaye jest drukowana cyfrowo po obu stronach z mikro wzorami w wysublimowanych odcieniach błękitu, kobaltowego i indygo, podkreślonych delikatnymi akcentami szmaragdu i jadeitu.
Model pościeli Delahaye składa się z poszwy na kołdrę oraz poszewki na poduszkę. Osobom chcącym dobrać do kompletu prześcieradło sugerujemy wybór modelu Tribeca.
Dostępne rozmiary:
- 40x40 cm
- 40x80 cm
- 50x60 cm
- 50x70 cm
- 50x75 cm
- 65x65 cm
Skład: 100% bawełna 200 TC
Materiał: cyfrowo drukowany perkal
Konserwacja: Prać w temperaturze do 40°C. Prasować w temperaturze do 150°C. Nie czyścić chemicznie, nie używać wybielaczy.
Producent: Designers Guild
Przeglądasz produkty w odcieniach niebieskiego.
Przeglądasz produkty bawełniane, które charakteryzują się miękkością i delikatnością w dotyku.
Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem. Podczas czyszczenia lub konserwowania produktu należy postępować zgodnie z wytycznymi na etykiecie lub metce. Produkt nie nadaje się do spożycia. Produkt należy trzymać z daleka od ognia.
W celu utylizacji produktu należy: 1) przekazać produkt innej osobie 2) przekazać produkt organizacji charytatywnej 3) przekazać produkt do punktu z używanymi rzeczami 4) przekazać produkt do centrum recyclingu 5) przekazać produkt do centrum utylizacji 6) przekazać produkt firmie Made By Mateusz Perzyna (celem przekazania produktu przez Made By Mateusz Perzyna organizacji charytatywnej lub do centrum recyclingu).











