Dostawa i płatność

Dostawa i płatność


W celu ułatwienia zakupów w naszym sklepie udostępniliśmy cztery sposoby wysyłki oraz pięć sposobów zapłaty za zamówione produkty.


I. Sposoby płatności

Do Państwa wyboru pozostawiamy następujące formy płatności:

 • Przedpłata na konto przelewem standardowym
  Wpłata na nasze konto przelewem realizowanym w placówce bankowej, okienku pocztowym lub przez konto internetowe.
 • Płatność za pobraniem
  Należność za przesyłkę jest pobierana przez listonosza, bądź przedstawiciela firmy kurierskiej.
 • Szybkie płatności (Przelewy24)
  Płatności realizowane we współpracy z systemem Przelewy24. Umożliwiamy zapłatę poprzez kanały takie jak:
  • Banki współpracujące z eCard (inteligo, mBank, MultiBank, Nordea, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, PKO BP, Bank Pekao, CitiBank Handlowy, Toyota Bank, Meritum Bank, Bank Ochrony Środowiska, Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Crédit Agricole Bank Polski, Euro Bank S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Raiffaisen Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Spółdzielczy we Wschowie), PayPal i inne banki.
  • Karty płatnicze
 • Płatność bonem towarowym (kartą podarunkową)
  Zapłać wykorzystując kod zawarty na karcie podarunkowej (koszt tej formy płatności to 13,9 zł)

Przelewy24

Transakcje obsługiwane i realizowane są przez system eCard i Przelewy24. Dzięki temu masz bezpieczeństwo i pewność, że podczas transakcji nikt nie zobaczy informacji o Twojej karcie płatniczej i innych danych, które są przekazywane w czasie dokonywania płatności. Dodatkowy atut to natychmiastowe księgowanie wpłat.


II . Dostawa i czasrealizacji

Dostawy zamówionych towarów realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex24, DPD i Paczkomaty 24.

Minimalna wartość zamówienia, które może zostać zrealizowane to 75 zł brutto. Zamówienia o mniejszej wartości mogą zostać zrealizowane na specjalne życzenie klienta i zostaną obciążone dodatkową opłatą w wysokości 9,9 zł doliczoną do kosztów przesyłki.

Promocja darmowej dostawy dotyczy zamówień opłaconych z góry, których wartość przekracza minimalną wartość zamówienia opisaną wyżej.

 Firma kurierska  

Sposób dostawy

Forma zapłaty

Czas dostawy

Darmowa Dostawa

 Przedpłata   Pobranie 

DPD

 Paczka kurierska

od 14,9 zł

od 19,9 zł

24h

nie

 

Paczka kurierska

0 zł

9,9 zł

24h

tak, w czasie trwania promocji

Paczkomaty 24/7
Paczka kurierska 0 zł  nie dotyczy 24h - 48h tak, w czasie trwania promocji

Podane w tabeli czasy oczekiwania są jedynie orientacyjne i odnoszą się do dni roboczych. Przypominamy równocześnie, iż do czasu dostawy należy doliczyć czas niezbędny do przygotowania przesyłki (podany na stronie każdego produktu). Jeżeli z powodu wyczerpania zapasów magazynowych okres oczekiwania na dany produkt ulegnie zmianie zostaną Państwo o tym poinformowani.

Zasady realizacji dostawy, jak również postępowanie na wypadek braku możliwości realizacji zamówienia określa szczegółowo Regulamin Sklepu P O D P I E R Z Y N Ą, zamieszczony na stronie regulamin.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy pliki cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce.
Zamknij
pixel