Koc IBENA Massachusetts Grey

Koc IBENA Massachusetts Grey

ID Produktu 8716
469,90 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Rozmiar
Spersonalizuj produkt
Dodaj opakowanie prezentowe
np. Różne rodzaje ozdobnych papierów i wstążki.
cena opakowania 19,90 zł
Oryginalne opakowanie, które za każdym razem może być inne. Różne rodzaje ozdobnych papierów, wstążki i inwencja twórcza profesjonalnej florystki sprawia, że prezenty są tak ładne, że aż nie chce się ich otwierać. Nie dotyczy kołder i poduszek.
shipping.png
delivery.pngDarmowa dostawa Więcej
100dni.png100 dniowe prawo zwrotu Więcej
W innym sklepie jest taniej
Negocjuj cenę!
Jeżeli ten produkt możesz kupić w innym sklepie w lepszej cenie skontaktuj się z nami. Postaramy się wyrównać cenę!
Zamów ten produkt telefonicznie
lub wynegocjuj korzystniejszą cenę

Elegancki i miły w dotyku koc niemieckiej marki IBENA, z kolekcji Zeitgeist, idealny na chłodne wieczory. Brzeg wykończony welurową taśmą. Wykonany z bawełny i dralonu. Dralon jest wysokogatunkowym włóknem akrylowym, które jest wyjątkowo trwałe, miękkie, łatwe w pielęgnacji oraz na długi czas zachowuje oryginalny kolor. Dodatkowo produkty z dralonu są odporne na zgniecenia i odkształcenia.


Materiał: 70% bawełna, 30% wełna

Wykończenie: obszycie z zakładką

Rozmiar: 150x200

Parametry produktu
Marka
Dominujący kolor
Odcienie czerniWięcej

Przeglądasz produkty w odcieniach czerni.

Skład
Bawełna standardowaWięcej

Przeglądasz produkty bawełniane, które charakteryzują się miękkością i delikatnością w dotyku.

Tworzywo sztuczne
Informacja o bezpieczeństwie
Bezpieczeństwo i utylizacjaWięcej

Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem. Podczas czyszczenia lub konserwowania produktu należy postępować zgodnie z wytycznymi na etykiecie lub metce. Produkt nie nadaje się do spożycia. Produkt należy trzymać z daleka od ognia.
W celu utylizacji produktu należy: 1) przekazać produkt innej osobie 2) przekazać produkt organizacji charytatywnej 3) przekazać produkt do punktu z używanymi rzeczami 4) przekazać produkt do centrum recyclingu 5) przekazać produkt do centrum utylizacji 6) przekazać produkt firmie Made By Mateusz Perzyna (celem przekazania produktu przez Made By Mateusz Perzyna organizacji charytatywnej lub do centrum recyclingu).

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixel